Hledáte pro své dítě novou dobrodružnou knížku?

Zábavu i poučení vám dopřeje kniha Oto, hmyzí detektiv.

Oto, hmyzí detektiv

Tak, jako Jules Verne vkládal do svých příběhů znalosti o životě hluboko pod hladinou moře, Otův příběh vám přiblíží  zajímavosti ze života hmyzu. Patronem knihy je Simona Babčáková, odborným garantem Eliška Applová. Kniha je určená dětem od 8 do 100 a více let. Má pevnou vazbu, 89 stran a realisticky laděné barevné ilustrace, které děti zaujmou a ukáží jim hmyz takový, jaký doopravdy je. Obsahuje i tajný Otův deník. Zbývá posledních 5 ks !

350,00 Kč

  Ukázka textu:

  Když dojí polévku, vezme lupu, tajně i dědovu fajfku jako talisman pro štěstí a vydá se do lesa za mravenci. Dorazí ještě za světla,
  a tak mu na průzkum zbývá hromada času.
  Mravenci se tu hemží stejně hbitě jako dopoledne. Pobíhají sem a tam, někteří s nákladem, jiní bez. Čtyři z nich zrovna svádějí boj s tlustou zelenou housenkou a dozajista vyhrávají. Kde berou tolik energie? napadá Otu. Pod lupou vypadají jako silní a rozhodní bojovníci.
  Na hlavách helmy a nebezpečná kusadla, která používají jako dokonalé zbraně. Oni se snad nikdy neunaví.
  Jejich tělíčka, razící si cestu obrovským mraveništěm, se ohýbají tak mrštně, jako to Otovo téměř nikdy. Každou překážku přelezou, podlezou, dokonce i ty, které jim v rámci průzkumu nastražil do cesty Oto. A navíc vůbec nepůsobí dojmem, že by jim to sebeméně vadilo.  Chcete ilustraci z knížky tištěnou na plátno?

  V případě Vašeho zájmu je možné objednat jakýkoliv obrázek z knížky v provedení tisku na plátno.

  Celková doba dodání je závislá na termínu zhotovení tisku. Průměrná dodací lhůta je tři týdny.

  Můžete si objednat jakoukoli ilustraci z mých knížek.  Dvě dámy a mámy, které rády tráví čas v přírodě s dětmi
  a kterým moc děkuji za spolupráci na knize a podporu.


  Patronkou knihy "Oto, hmyzí detektiv" se stala herečka Simona Babčáková.

  Odborným garantem knihy "Oto, hmyzí detektiv" se stala
  specialistka na bezobratlé živočichy Eliška Applová.


  Děti i rodiče už vesele čtou knížku Oto, hmyzí detektiv. Přečtěte si reakce rodičů na knihu:

  "Syn se do knížky ihned se zájmem začetl a už hlásil, že až ji dočte, bude ji číst znovu od začátku. U zajímavých knih to tak dělává"

  "Dobrý den, právě jsme se vrátili z dovolené a ze schránky na nás koukl Oto! Děkujeme! Máme "analogické" děti, které jsou závislé na knihách. Otíka dostaly za statečně našlapané kilometry v Alpách a zvládnutí dlouhé cesty. ALE HLAVNĚ už jsem četli první kapitolu a DĚKUJI! to je ono, kluci valili oči, že mravenec unese 32x víc než váží on sám, že si umí zvlhčit mraveniště a nebo že jako tým umí mravenec shodit i kámen! Nemohla jsem je utišit, jak štěbetali jeden přes druhého, co je tam zaujalo. Když jsem klukům řekla, že jste všechno promýšlela a kreslila sama byli jak přišpendlení ke kresbičkám! A tak přejeme krásný večer, krásné letní dny a děkujeme Tomík, Míša a Petr"


  A co tu dělá pes? Napsal knížku on?

  Nápad napsat knihu Oto, hmyzí detektiv se zrodil v brdském lese, na výletě s mou fenkou, při pohledu na mraveniště.

  Od toho okamžiku mi příběh Oty vstoupil do života a o dva roky později se zrodila knížka. Během té doby jsem navštívila včelařku, podzemní štolu, kterou obývá tajemný pavouk, nechala se okouzlit nádherným velikým motýlem a prožila spoustu dalších dobrodružství v království hmyzu,

  Ráda bych, aby se stal Oto dětem hrdinou, který jim fantastickou hmyzi říši přiblíží. Až se tak stane, vaše děti vás, tak jako moje fenka vezmou na výlet, nezapomeňte si s sebou lupu!

  Další tvorba, které se věnuji je olejomalba, perokresby, ale i praktické předměty z recyklovaného materiálu.

  Pokud se vám má tvorba líbí, mohu Vám zhotovit ilustrace, či obraz na přání.