Co je nového? Napsali jste mi


Napíši vám o nově vznikajících projektech, knihách a obrazech. 


Dozvíte se, kam se knihy dostaly  jak se lidem líbí.

A co tu dělá pes?

Nápad napsat knihu Oto, hmyzí detektiv se zrodil v brdském lese, na výletě s mou fenkou, při pohledu na mraveniště.

O toho okamžiku mi příběh Oty vstoupil do života a o dva roky později se zrodila knížka. Během té doby jsem navštívila včelařku, podzemní štolu, kterou obývá tajemný pavouk, nechala se okouzlit nádherným velikým motýlem a prožila spoustu dalších dobrodružství v království hmyzu,

Ráda bych, aby se stal Oto dětem hrdinou, který jim  fantastickou hmyzi říši přiblíží. Až se tak stane, vaše děti vás, tak jako moje fenka vezmou na výlet, nezapomeňte si s sebou lupu!


Další tvorba, které se věnuji je olejomalba, perokresby, ale i praktické předměty z recyklovaného materiálu.

Pokud se vám má tvorba líbí, mohu Vám zhotovit ilustrace, či obraz na přání.

Vaše

Zora KoruS Alešem Zeleným putuje knížka "Oto, hmyzí detektiv" až do Melbourne, kam odjel na rok studovat. Rád by o svém cestování psal, držím mu palce a jsem z vědavá s jakými zážitky se vrátí.


Patronem knihy "Oto, hmyzí detektiv" se stala Simona Babčáková, odborným garantem Eliška Applová. Dvě mámy, které rády tráví čas v přírodě s dětmi.


Šperk, vytvořený pro tuto krásnou ženu Renatu, konečně zdobí její šíji. Je vyrobená z kamínku a starého stříbrného prstýnku.


Děcka i rodiče už vesele čtou knížku Oto, hmyzí detektiv.

Nejrásnější recenze knihy od maminky malého čtenáře: "Syn se do knížky ihned se zájmem začetl a už hlásil, že až ji dočte, bude ji číst znovu od začátku. U zajímavých knih to tak dělává"