Co je nového? Napsali jste mi. Napíši vám o nově vznikajících projektech, knihách a obrazech. 


Dozvíte se, kam se knihy dostaly  jak se lidem líbí.

A co tu dělá pes?

Nápad napsat knihu Oto, hmyzí detektiv se zrodil v brdském lese, na výletě s mou fenkou, při pohledu na mraveniště.

O toho okamžiku mi příběh Oty vstoupil do života a o dva roky později se zrodila knížka. Během té doby jsem navštívila včelařku, podzemní štolu, kterou obývá tajemný pavouk, nechala se okouzlit nádherným velikým motýlem a prožila spoustu dalších dobrodružství v království hmyzu,

Ráda bych, aby se stal Oto dětem hrdinou, který jim  fantastickou hmyzi říši přiblíží. Až se tak stane, vaše děti vás, tak jako moje fenka vezmou na výlet, nezapomeňte si s sebou lupu!


Další tvorba, které se věnuji je olejomalba, perokresby, ale i praktické předměty z recyklovaného materiálu.

Pokud se vám má tvorba líbí, mohu Vám zhotovit ilustrace, či obraz na přání.

Vaše

Zora Koru


Děcka i rodiče už vesele čtou knížku Oto, hmyzí detektiv. Přečtěte s i vy reakce rodičů na knihu:


 "Syn se do knížky ihned se zájmem začetl a už hlásil, že až ji dočte, bude ji číst znovu od začátku. U zajímavých knih to tak dělává"

Dobrý den, právě jsme se vrátili z dovolené a ze schránky na nás koukl Oto! Děkujeme! Máme "analogické" děti, které jsou závislé na knihách.. Otíka dostaly za statečně našlapané kilometry v Alpách a zvládnutí dlouhé cesty. ALE HLAVNĚ už jsem četli první kapitolu a DĚKUJI! to je ono, kluci valili oči, že mravenec unese 32x víc než váží on sám, že si umí zvlhčit mraveniště a nebo že jako tým umí mravenec shodit i kámen! Nemohla jsem je utišit, jak štěbetali jeden přes druhého, co je tam zaujalo. Když jsem klukům řekla, že jste všechno promýšlela a kreslila sama byli jak přišpendlení ke kresbičkám! A tak přejeme krásný večer, krásné letní dny a děkujeme Tomík, Míša a Petra
Patronem knihy "Oto, hmyzí detektiv" se stala Simona Babčáková, odborným garantem Eliška Applová. Dvě mámy, které rády tráví čas v přírodě s dětmi.

I další rodiny už knížka svým obsahem obohacuje.


Šperk, vytvořený pro tuto krásnou ženu Renatu, konečně zdobí její šíji. Je vyrobená z kamínku a starého stříbrného prstýnku.